Opis Dla nauczyciela Zasoby dla rodziców
Playtime_pl

Share Print

Hello

You can visit our worldwide website for our globally available teaching resources, or visit our local website for for products, events and materials for your area.

Please choose below:

Gdzie kupić

Wesoły, trzypoziomowy kurs, w pełni zintegrowany z materiałem na DVD.

 • Poziom: Beginner

Playtime to przede wszystkim scenki z życia przedszkola. Dzieci czują się bezpiecznie w dobrze znanym środowisku.

Małpka (duża pacynka) rozpoczyna każdą lekcję w zabawny sposób i budzi entuzjazm dzieci.

Lekcje przebiegają w ustalonym porządku, co kształtuje dobre nawyki u dzieci.

Wesołe historyjki w Playtime wykorzystują autentyczny język używany na co dzień, zaś przekaz wspomagany jest materiałem wizualnym.

 • Course Book
 • Workbook
 • Teachers Book
 • iTools
 • Teachers Resource Pack (DVDs, Flashcards, Big Storybooks, Puppet and Posters)
 • Audio Class CD

Najważniejsze cechy:

 • Playtime uwzględnia wszystkie style uczenia się, uosabiane przez zabawne postaci dziecięce o wdzięcznych imionach Rocket, Twig, Star i Melody.
 • Nauczyciel ma do dyspozycji najszerszą gamę narzędzi i komponentów spośród wszystkich dostępnych kursów dla przedszkola. Do każdego poziomu jest nawet płyta DVD.
 • Wprowadzenie do każdej historyjki jest zadaniem dla sympatycznej Małpki, która zachęca do uczenia się piosenek, powtarzania wierszyków, zabaw z tablicą interaktywną i materiałami plastycznymi.
 • Podejście wieloprzedmiotowe pomaga dzieciom zdobyć pierwsze doświadczenia w posługiwaniu się językiem angielskim poprzez rozmowy na znane tematy, a także na zetknięcie się z kulturą brytyjską w czasie oglądania zdjęć i filmów.
 • Rodzice i uczniowie otrzymują wsparcie w postaci strony internetowej z dodatkowymi ćwiczeniami i zabawami do domu.
 • Poziomy A i B zawierają materiał na ponad 60 lekcji, można go dodatkowo poszerzyć korzystając z kolejnych 30 lekcji zawartych w Zeszycie Ćwiczeń.

Szczegóły...

Playtime wspiera wszechstronną edukację najmłodszych.

Angielski poprzez gry i zabawy

Angielski z Playtime to świetna zabawa! Dzieci miło spędzają czas ucząc się słówek i podstawowych wyrażeń poprzez zabawę i piosenki. W nauce pomaga im Małpka - przytulanka, która opowiada historyjki i pomaga nauczycielowi w zabawie kartami obrazkowymi. Małpka mówi tylko po angielsku, co dodatkowo motywuje dzieci do nauki.

Pełna elastyczność

Playtime to jedyny w swoim rodzaju kurs dla przedszkolaków uzupełniony szeroką gamą materiałów cyfrowych. Można je elastycznie dostosowywać do potrzeb grupy.

Wciągające historyjki

Playtime opiera się na historyjkach prezentowanych na różne sposoby, dzięki którym dzieci osłuchują się z autentycznym językiem. Dzieci oglądają filmy na DVD, bawią się z tablicą interaktywną, śpiewają, słuchają tradycyjnych opowieści, słuchają, co mówi nauczyciel, rozmawiają między sobą, z nauczycielem i z Małpką, wykonują prace ręczne, a także bawią się w gry i zabawy.

Każdy w swoim stylu

Bohaterami historyjek są dzieci – Rocket, Star Twig and Melody. Każde z nich uosabia inny styl uczenia się, gdyż dzieci różnią się między sobą preferowanym stylem nauki. Każdy z tych stylów jest uwzględniony w Playtime.

Rocket uczy się przez aktywność fizyczną, Melody –poprzez twórcze działanie, Twig – przez odkrywanie świata, a Star – przez słuchanie i patrzenie.

Poznaj życie w Wielkiej Brytanii

Playtime pomaga dzieciom zrozumieć brytyjską kulturę. Krótkie filmy na DVD, historyjki oraz karty obrazkowe przedstawiają sceny z życia prawdziwej angielską rodziny.

Podejście wieloprzedmiotowe

Z Playtime dzieci uczą się nie tylko angielskiego, ale też szerszej wiedzy o świecie.

Nauka w przedszkolu i w domu

Playtime pomaga rodzicom wspierać dzieci w nauce. Strona internetowa kursu zawiera wskazówki dla rodziców, także w języku polskim, oraz dodatkowe ćwiczenia.

Syllabus

Playtime includes:

Playtime includes: