Opis Dla nauczyciela
Treetops

Share Print

Hello

You can visit our worldwide website for our globally available teaching resources, or visit our local website for for products, events and materials for your area.

Please choose below:

Gdzie kupić

Nr akceptacji MEN:
Poziom 1: 311/1/2011
Poziom 2: 311/2/2011
Poziom 3: 311/3/2011

 • Poziom: Starter, 1,2,3

Treetops to 4-częściowy kurs dla klas młodszych szkoły podstawowej, zgodny ze wszystkimi wytycznymi nowej podstawy programowej. Został i stworzony z myślą o klasach, w których uczą się dzieci 6- i 7-letnie, dlatego wyposażony jest w dwa wyjątkowo bogate zeszyty ćwiczeń i materiały uzupełniające.

Poznaj nową wersję Young Treetops, dostosowaną do znowelizowanej ustawy >>

 • Class Book
 • Teacher's Book
 • Workbook
 • Class CD
 • iTools
 • DVD
 • Teacher's Resource Pack

Najważniejsze cechy:


  Treetops łączy naukę języka angielskiego z innymi lekcjami w młodszych klasach szkoły podstawowej oraz uczy wartości takich, jak troska o środowisko i pomoc innym.

  Kurs na każdą porę roku!
  Układ materiału i tematyka Treetops Starter oraz Treetops 1 łączą się z poszczególnymi porami roku, dzięki czemu:
 • to, czego dzieci uczą się na lekcjach angielskiego, zawsze odnosi się do rzeczywistego świata,
 • nauczyciel ma okazję uczyć dzieci świadomości otaczającej ich przyrody i konieczności dbania o środowisko naturalne,
 • lekcje można wzbogacić projektami o tematyce ekologicznej.

Szczegóły...


Kurs, który dopasowuje się do potrzeb każdego dziecka!
 • Książka nauczyciela do Treetops 1 zawiera sekcję z ćwiczeniami, poświęconą potrzebom 6-latków. Dzięki temu łatwiej pracować w klasie, w której są dzieci 6- i 7-letnie;
 • Dwa zeszyty ćwiczeń 1a - dla siedmiolatków i 1b - dla sześciolatków. Zeszyt ćwiczeń dla sześciolatków wprowadza pisanie później, jednak prowadzi dzieci do poziomu umiejętności, który pozwoli im na swobodne przejście do nauki w drugiej klasie;
 • W zeszytach ćwiczeń są specjalne strony Plus dla dzieci, które uczą się szybciej i potrzebują dodatkowych zadań, by nie nudzić się na lekcji;
 • Bogactwo materiałów dodatkowych pozwala na planowanie różnych lekcji z różnymi klasami przy realizacji tego samego tematu.


Wsparcie dla dzieci i rodziców w domu.
 • Songs and stories audio CD z nagraniami piosenek i historyjek dołączone do zeszytów ćwiczeń pomagają dzieciom chwalić się swoimi umiejętnościami przed rodzicami.
 • Notatki w zeszytach ćwiczeń dotyczące umiejętności, które dzieci powinny zdobyć, umożliwiają rodzicom pomoc w pracy domowej i pozwalają cieszyć się z dziećmi ich osiągnięciami.
 • Sekcje Round Up zachęcają dzieci do sprawdzenia swoich umiejętności i zastanowienia się nad ewentualnymi brakami w nauce.
 • Nowa strona internetowa Treetops Funzone z historyjkami, grami i dodatkowymi ćwiczeniami oraz materiałami pomocniczymi dla rodziców i nauczycieli.

Opinie

Dzieciaki są zainteresowane zaproponowaną tematyką, zaangażowane, dlatego też lekcje prowadzi się z dużą łatwością. W materiałach dostępnych dla nauczyciela odnajduję propozycje pracy dostosowane do różnych potrzeb uczniów, a ilość materiału w pojedynczej lekcji nie jest przeładowana. To ważne, ponieważ mogę w pełni wykorzystać bogaty wachlarz materiałów dodatkowych typu DVD.
Marta Rokicka, Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niegowici.

Bardzo ciekawie skomponowany, zapewniający zainteresowanie uczniów. Lekcje prowadzi się bardzo łatwo, poziom trudności odpowiedni dla różnych uczniów.
Grzegorz Niziołek, Szkoła Podstawowa im. M.C. Skłodowskiej w Tarnogrodzie.

Bardzo dobry wybór. Lekcje są dynamiczne, ciekawe i urozmaicone. Do podręcznika dołączone są liczne pomoce dydaktyczne: pacynki, plakaty, karty obrazkowe, pieczątki. Jestem bardzo zadowolona. Poziom jest dostosowany do potrzeb różnych dzieci. Są ćwiczenia łatwiejsze i trudniejsze, co pozwala na dokładniejsze rozplanowanie lekcji. Zaproponowane gry i zabawy zdecydowanie ułatwiają pracę nauczyciela, a jednocześnie wzbogacają każdą lekcję.
Karolina Blicharczyk, Szkoła Podstawowa nr 13 w Raciborzu.

Świetny kurs, przemyślany, dostosowany do wieku i możliwości dzieciaków, jak również daje możliwość wprowadzenia dodatkowych zadań wymyślonych przez nauczyciela, jeśli ten ma takie życzenie, jeśli nie ma, może trzymać się tylko podręcznika. Jest to podręcznik, jakiego szukałam. Dzieciaki się cieszą, są zainteresowane, a wręcz zafascynowane przygodami bohaterów kursu :) Moje dzieciaki kochają piosenki z kursu Treetops; oprawa graficzna jest bajkowa, w związku z czym dla dzieciaków nauka staję się naprawdę zabawą, a nauka czytania i pisania przy całej reszcie również nie jest problemem.
Katarzyna Waligóra, SP Pustków Żurawski.

Dla rodziców

Zapraszamy na stronę dla rodziców - Oxford Parents. To bezpłatna, ogólnodostępna strona przeznaczona dla rodziców, na której znajdziesz wiele propozycji zabaw i pomysłów, jak pomóc swojemu dziecku w nauce angielskiego w domu.

Przejdź do strony Oxford Parents >>>

Pobierz