Konkurs Nauczyciel Języka Angielskiego Roku 2019 BAS

Zapraszamy do Konkursu – edycja 2019!
Każdego dnia, w wydawnictwie Oxford University Press poznajemy wyjątkowych nauczycieli. Pracują w dużych miastach i niewielkich wioskach, w imponujących zespołach szkolnych i małych oddziałach klasowych. Nieważne gdzie. Ważne, że swoją pracą potrafią odkryć i rozwinąć talenty swoich uczniów, często ukryte i nieoczywiste. Potrafią również zainspirować kolegów i koleżanki po fachu. Mówi się o nich, że są z powołania. Ale wiemy dobrze, że stoją za tym również lata pracy, doświadczenia, a także otwartość na to, co nowe i twórcze.

Chcemy wyszukać tych najlepszych, uhonorować ich pracę i dać im wsparcie. Być może właśnie Ty jesteś jednym z nich. Być może jesteś wyjątkowym nauczycielem, który chce podzielić się efektami swojej pracy z kolegami i koleżankami z całej Polski? Sprawdź się w naszym konkursie na najlepszego Nauczyciela Języka Angielskiego Roku 2019 BAS.

I Ty możesz znaleźć się wśród nagrodzonych Nauczycieli.
Gala Konkursu edycji 2018
– Zamek Królewski 08 czerwca 2019.


Do Konkursu zaprasza Prezes British Alumni Society, red. Grzegorz Nawrocki.Konkurs organizuje British Alumni Society (Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich w Polsce).
Partnerem merytorycznym i fundatorem Nagrody Głównej – statuetki – jest Oxford University Press.
Konkurs odbywa się pod patronatem Ambasady Brytyjskiej w Polsce.