Zamówienia w dotacji MEN

Oferta tytułów Oxford University Press dostępna jest w Polanglo na platformie eduzamowienia.pl oraz w ofercie wydawców edukacyjnych: Nowa Era, WSiP, Mac Edukacja, WSZPWN (klasy 1-3), Operon i GWO.

W ofercie wydawnictw dostępne są również podręczniki i ćwiczenia New English Plus 2,3 i 4 w cenach dotacyjnych.

Uwaga!

TYLKO W POLANGLO dodatkowa oferta dotacyjna – podręczniki i ćwiczenia New English Plus 1 oraz repetytorium New Oxford Gimnazjum Expert w cenie dotacyjnej.

Z nami nie trzeba decydować się na ofertę tylko jednego wydawcy.

W ramach dotacji MEN 2017 możecie Państwo dokonać wyboru materiałów do wszystkich przedmiotów spośród zaproponowanych przez wydawców ogólnoedukacyjnyc oraz zakupić odpowiednią książkę i ćwiczenia Oxford University Press do języka angielskiego.

Współpracujemy ze wszystkimi wydawcami edukacyjnymi, dlatego podręczniki, ćwiczenia i materiały edukacyjne w ramach dotacji 2017 są dostępne dla Państwa na platformie eduzamowienia.pl

Jak złożyć zamówienie w dotacji MEN?

Materiały dla nauczycieli

Uzyskaj najniższą cenę na rynku na materiały dla nauczycieli języka angielskiego pracujących z książkami wydawnictwa Oxford University Press.

Zamów w Polanglo podręczniki w ramach dotacji MEN, a zyskasz rabat na materiały dla nauczycieli.

Cena: 14,107,10 zł

Jeśli twoja szkoła złoży w Polanglo zamówienie zbiorowe na podręczniki w ramach dotacji MEN – zyskasz dodatkowo rabat 50 % na zakup materiałów dla nauczyciela dla klas 1, 4 i 7.

Szczegóły promocji na stronach eduzamowienia.pl , www.polanglo.pl oraz u Konsultantów Oxford University Press i Polanglo. Oferta tylko dla szkół.