Read On!

READ ON! Materiał szkoleniowy dla nauczycieli ze szkół podstawowych
TRASA READ ON! PAŹDZIERNIK 2016 – PODSUMOWANIE

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy wzięli udział w październikowych konferencjach READ ON! na temat projektu czytelniczego dla dzieci w wieku 10-13 lat. W naszych konferencjach zorganizowanych w Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie wzięło udział ponad 700 nauczycieli zainteresowanych ideą promowania czytelnictwa w języku angielskim wśród uczniów.
Nina Prentice, ekspert w dziedzinie extensive reading, poprowadziła dwie sesje:

 • Reading in the 21st Century (na temat koncepcji extensive reading i korzyści, jakie daje zastosowanie tej metody w klasie) oraz,
 • Extensive Reading in the Classroom (z praktycznymi wskazówkami, jak efektywnie wykorzystać lektury poziomowane wchodzące w skład biblioteczki READ ON na zajęciach języka angielskiego i poza nimi)
Wszystkich nauczycieli, którym nie udało się wziąć udziału w naszych konferencjach zapraszamy do obejrzenia materiału szkoleniowego Niny Prentice zamieszczonego powyżej lub kontaktu z konsultantem Oxford University Press w sprawie szkoleń dostępnych lokalnie.

Dla pierwszych 10 szkół, które złożyły zamówienia na biblioteczkę READ ON, ufundowaliśmy dodatkowy upominek w postaci prenumeraty czasopisma THE TEACHER:

 1. Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie
 2. Szkoła Podstawowa nr 42 w Katowicach
 3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wąwolnicy
 4. Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku
 5. Zespół Szkół nr 1 w Karsinie
 6. Zespół Szkół w Działyniu
 7. Szkoła Podstawowa nr 2 w Wyszkowie
 8. Szkoła Pdostawowa nr 17 w Koszalinie
 9. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sławęcinie
 10. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jastkowie
Serdecznie gratulujemy!

Patroni:

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo