Read On!

Przydatne linki

Fundacja na rzecz Extensive Reading

Organizacja dobroczynna, której celem jest wspieranie i szerzenie extensive reading poprzez różne inicjatywy.

Oxford CoverBank


Pobierz okładki do serii Oxford Bookworms oraz Dominoes, które można wydrukowć lub wykorzystać w internecie.
Znakomita pomoc naukowa do wykorzystania w pracy przy projektach klasowych.

Freeplay Music

Jedno z wielu przydatnych archiwów muzyki mieszczące się na publicznej domenie, do wykorzystania przy projektach wideo, zwiastunach filmów, itp. Przeszukaj archiwum filtrując przez typy muzyki lub po prostu wybierz utwór, który Ci odpowiada.

Aplikacje Oxford Bookworms


Wiele pozycji z serii Bookworms jest dostępnych w formie aplikacji ze ścieżką audio, ilustracjami, quizami i innymi funkcjonalnościami.

Aplikacja „How Good is Your English?”

Darmowa aplikacja „How Good is Your English?” przeznaczona dla serii Oxford Bookworms na urządzenia iPhone i iPad. Aplikacja pomaga określić który poziom z serii Oxford Bookworms jest odpowiedni dla uczniów.

Oxford E-Books

Ucz się języka angielskiego gdziekolwiek jesteś, korzystając z komputera, czytnika e-booków, smartfona lub tabletu. Coraz większa liczba lektur poziomowanych jest dostępna w formie e-booków - elektronicznej wersji, którą można otworzyć na wielu urządzeniach obsługujących ten format. Nasze e-booki są dostępne na całym świecie za pośrednictwem platformy KOBO™. Więcej informacji o obsłudze i odtwarzaniu e-booków na twoim urządzeniu można uzyskać na stronie internetowej Kobo

OUPELTGlobal na YouTube

Na kanale znajdują się nagrania związane z zagadnieniem extensive reading, oraz propozycje ćwiczeń z lekturami poziomowanymi w klasie.

OUPELTGlobal Blog


Zasoby wiedzy teoretycznej i praktycznej dla nauczycieli języka angielskiego. Na szczególną uwagę nauczycieli biorących udział w projekcie Read On zasługują wpisy „Reading for pleasure: appealing to learners, not readers" oraz What's the Point of Extensive Reading?" opublikowane przez trenera Read On Ninę Prentice.

Patroni:

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo