Вересень 2017 року відзначається вивченням англійської мови за оновленими програмами. Для того, щоб учні справді відчули переваги реформ, потрібно наполегливо попрацювати над змістом нової програми і правильно розставити необхідні методичні акценти.

У наших відео та записах вебінарів ви знайдете практичні поради, методичні рекомендації та відповіді на безліч запитань.

Як виглядають оновлені навчальні програми з англійської мови для 5-9 класів у 2017 році? Відео від Oxford University Press

Відео від Oxford University Press на прикладі НМК Solutions та програми для 9-го класу розкриває ключові зміни оновлених навчальних програм з англійської мови для 5-9 класів. Показано сутність компетентнісного підходу і роль англійської мови у формуванні ключових компетентностей, які відображають провідні соціально й особистісно значущі ідеї, що послідовно розкриваються у процесі навчання й виховання.

English Plus Webinar

English Language Teaching Event

Webinar

  • Dates: 23 August & 6 September 2017
  • Times: 08:00 - 09:00 or 15:00 - 16:00 (BST)
  • Speaker: Tetiana Redchenko

Основні особливості нової програми на вебінарі «Meet the New Program requirements with English Plus» від Oxford University Press
Для того, щоб іти в ногу з часом, вчителям варто прослідковувати новинки та зміни у викладанні іноземних мов.
Зміст навчальної програми з іноземних мов забезпечується єдністю предметного, процесуального та емоційно-ціннісного компонентів і створюється на засадах оволодіння іноземною мовою у контексті міжкультурної парадигми. Все це передбачає навчання мови народу, який нею спілкується, та ознайомлення з його культурою.
Такий підхід зумовлює формування готовності до міжкультурної комунікації у межах типових сфер, тем і ситуацій спілкування, визначених навчальною програмою.
Як на одному уроці вивчати теми інтегровано, та як саме реалізуються чотири наскрізні змістові лінії, можна дізнатися завдяки запису вебінару від Oxford University Press на прикладі НМК English Plus 2nd edition.

Презентацію вебінару можна переглянути тут. Презентацію вебінару можна завантажити тут.

Solutions Webinar

English Language Teaching Event

Webinar

  • Dates: 25 August & 7 September 2017
  • Times: 08:00 - 09:00 or 15:00 - 16:00 (BST)
  • Speaker: Tetiana Redchenko

Основні особливості нової програми на вебінарі «Meet the New Program requirements with Solutions» від Oxford University Press
Здійснення комплексного підходу планування діяльності вчителя та учнів з акцентом на очікувані результати є однією з запорук успішної реалізації програми з іноземних мов.
У записі вебінару від Oxford University Press на прикладі НМК Solutions 3rd edition наш редактор Тетяна Редченко ділиться найкращими ідеями, як успішно виконати завдання уроку, зробити його цікавим та мотивуючим для підлітків нового покоління, як забезпечити досягнення очікуваних результатів навчання та розвивати ключові життєві вміння.

Презентацію вебінару можна переглянути тут. Презентацію вебінару можна завантажити тут.

Solutions 3rd ed. Webinar

English Language Teaching Event

Webinar

  • Dates: 29 August & 12 September 2018
  • Times: 15:00 - 16:00 (BST)
  • Speaker: Tetiana Redchenko

Підготовка до ЗНО на вебінарі «Effective learning and exam preparation with Solutions 3rd edition» від Oxford University Press
Підготовка до іспитів часто є складним процесом. Які методи і навички «виживання» можуть допомогти учням впевнено скласти ЗНО? У записі вебінару від Oxford University Press Тетяна Редченко, редактор робочих зошитів Solutions усіх трьох видань, пропонує ефективні стратегії та вправи з Solutions third edition, які можуть сприяти покращенню підготовки до ЗНО. Ми також ділимося яскравими прикладами з Solutions 3rd edition Workbook Ukraine. Тематика підручника та робочого зошита повністю відповідає вимогам навчальних програм.

Презентацію вебінару можна переглянути тут. Презентацію вебінару можна завантажити тут.