31. prosince 2020 ukončila společnost Adobe podporu softwaru Flash Player. O této skutečnosti jsme zákazníky nakladatelství Oxford University Press s předstihem informovali, protože Flash Player byl mimojiné využíván ke spuštění iTools.

12. ledna 2021 přestal Flash Player zcela fungovat. iTools jsou postupně nahrazovány novým produktem - Classroom Presentation Tool.

Classroom Presentation Tool jsou součástí většiny nově vycházejících kurzů. Pokud jste až do ledna 2021 používali iTools a nemáte k dispozici Classroom Presentation Tool, kontaktujte svého regionálního zástupce.

Classroom Presentation Tool nahrazují iTools u těchto vybraných kurzů:

Project 4th edition
Insight
Headway 4th edition
English File 3rd edition
Happy House a Happy Street 3rd edition
Happy House a Happy Street New edition
Solutions 2nd edition
Playtime
Jump In!

Než začnete používat Classroom Presentation Tool, stáhněte si aplikaci Oxford Learner´s Bookshelf.
Více informací najdete zde: www.oxfordlearnersbookshelf.com

  • Základní informace o Classroom Presentation Tool, pokyny ke stažení
  • Vedle iTools se změny dotýkají také Multi-ROMů, které jsou součástí mnoha našich titulů, učebnic a především pracovních sešitů (např. iTutor, iChecker). Ty jsou postupně nahrazovány novými verzemi, kdy se obsah původních CD přesouvá na naše webové stránky. Zároveň tak dochází ke změnám ISBN, protože ačkoliv se v tištěné části učebnic a pracovních sešitů po obsahové stránce nic nemění, struktura produktu je jiná.

    Zaznamenali jsme v poslední době obavy o budoucnost těchto titulů s tím, že jsou dnes často deklarovány jako nedostupné. Staré verze s Multi-ROMy se opravdu více nevyrábí a po doprodání zásob k dispozici nebudou, zároveň jsou ale již k dispozici pod novým ISBN.

    Aktuální seznam titulů, kterých se tato změna týká si v Excel tabulce můžete stáhnout zde

    Pokud máte zájem o více informací nebo potřebujete při hledání nových materiálů poradit, neváhejte a kontaktujte svého regionálního zástupce.