Uczyć nowocześnie, skutecznie i bez wysiłku?
Z Oxford English Online to możliwe!Oxford English Online to platforma internetowa do nauki języka angielskiego, na której znajdziesz ćwiczenia Online Practice do głównych kursów Oxford University Press przeznaczonych dla szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych. Poznaj wszystkie kursy:
Szkoła podstawowa

Gimnazjum

Szkoły ponadpodstawowe

Indywidualizacja = gwarancja sukcesu


Z Oxford English Online możesz bez wysiłku zidentyfikować silne i słabe strony swoich uczniów. Indywidualizacja nauczania to gwarancja sukcesu Twoich uczniów.

  • Przejrzyste raporty w dzienniku ocen umożliwiają nauczycielowi zidentyfikowanie słabszych uczniów i zadanie im bezpośrednio z dziennika ocen dodatkowych zadań z możliwością poprawy oceny.
  • Unikalny dziennik ocen oparty na sprawnościach językowych daje dodatkowe możliwości zidentyfikowania obszarów do powtórzenia z klasą lub poszczególnymi uczniami.

Ocenianie z myślą o Twoich uczniach
Łatwe i elastyczne ocenianie

Główną zaletą ćwiczeń online jest automatyczne ocenianie zadań. Oxford English Online daje nauczycielom możliwość dostosowania sposobu oceniania do potrzeb swoich uczniów.
Oxford English Online łączy zalety systemu automatycznie sprawdzającego zadania Twoich uczniów z możliwościami dostosowania ocen przez nauczyciela. Oto niektóre z unikalnych rozwiązań, które powstały na prośbę użytkowników. Ty decydujesz, z czego skorzystasz!

  • Uczeń może otrzymać szansę poprawienia błędnych odpowiedzi, przed wysłaniem zadania nauczycielowi. Dowiedz się więcej
  • Nauczyciel może umożliwić uczniowi poprawę oceny z zadania. Dowiedz się więcej
  • Nauczyciel może akceptować odpowiedzi uczniów z drobnymi pomyłkami na cały lub na pół punktu. Dowiedz się więcej
  • Nauczyciel może dodać dowolny komentarz do każdego rozwiązanego zadania. Dowiedz się więcej
  • Zadania nie przysłane w terminie moga być ocenione na 0 punktów, ale nauczyciel może w każdej chwili zmienić termin lub "usprawiedliwić" ucznia. Dowiedz się więcej

Zawsze z Twoimi uczniami!
Urządzenia mobilne

Tablety i smartfony to coraz częstsze narzędzia pracy uczniów. Oxford English Online to rozwiązanie zoptymalizowane do korzystania na tabletach i przyjazne smartfonom

Oxford English Online jest dostosowany do urządzeń mobilnych - już prawie 30% użytkowników korzysta z platformy logując się na nią za pośrednictwem tabletu lub smartfona.

     Pobierz przewodnik dla ucznia >>   

Zrób pierwszy krok - zarejestruj się!

Pierwszy krok do rozpoczęcia pracy z platformą to rejestracja konta.
Na krótkim filmie wideo zobaczysz jak szybko i łatwo założyć swoje konto na Oxford English Online.


Potrzebujesz pomocy?
Chcesz zacząć, ale potrzebujesz wsparcia?

Zadzwoń:
(+48) 22 350 67 84

Napisz:
oxfordenglishonline@oup.com
Skontaktuj się z konsultantem

  Centrum Pomocy >>