Skip to content


Program Oxford dla uczelni 2018

Oxford dla Szkół Językowych
Sprawdź program korzyści na 2018 r.
tutaj >>>

Oxford dla lektorów uczelni
Zestawy lektorskie lub książka do wyboru!

Pragniemy zapewnić Państwu jak największy komfort prowadzenia zajęć – proponujemy nieodpłatne zestawy lektorskie do używanych przez uczelnię podręczników;

Jeżeli posiadają już Państwo materiały do używanego kursu – proponujemy w zamian inne książki do wyboru. Prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Materiały online

Lektorom korzystającym z kursów Oxford University Press oferujemy także nieodpłatny dostęp do internetowych zasobów na stronie www.oup.com/elt , które stanowią doskonałą pomoc w prowadzeniu zajęć i testowaniu słuchaczy.

Oxford dla studentów
Rabatowe kupony studenckie

Pragniemy zapewnić studentom materiały najwyższej światowej jakości – czyli oryginalne podręczniki.

Student korzystając z kserokopii łamie obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej prawo. Posiadanie przez studentów oryginalnego podręcznika ułatwia efektywną pracę na zajęciach i przygotowanie do testów i egzaminów końcowych.

Rabatowe kupony studenckie sprawiają, ze doskonały podręcznik kosztuje mniej! Studenci mogą oszczędzić nawet do 20 PLN kupując komplet podręczników.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z konsultantami Oxford University Press w celu uzyskania informacji o zniżkach dla studentów.

Oxford dla uczelni

Szkolenia dla lektorów

Proponujemy lektorom uczelni webinaria, warsztaty i prezentacje przybliżające nowoczesne metody nauczania, jak również wykorzystanie materiałów elektronicznych i online.

Nowości wydawnicze

Nasi konsultanci z przyjemnością przekażą uczelniom współpracującym z Oxford University Press wybrane nowości wydawnicze zgodne z profilem uczelni.

Tytuły akademickie

Oxford University Press to nie tylko podręczniki do nauki angielskiego, lecz także najbogatsza na świecie oferta książek akademickich, które można zakupić online.

Materiały dodatkowe

Na podstawie dowodu zakupu można otrzymać materiały dodatkowe o wartości 5% zakupionych materiałów.

Wykaz materiałów dodatkowych dostępnych w ramach 5 % wartości zakupionych materiałów
Regulamin