Product Information Teaching Resources Learning Resources

Witamy na stronie kursu Explore Treetops poświęconej wyłącznie temu kursowi. Tu znajdziesz wszystko, co może się przydać nauczycielowi uczącemu z tego kursu. Przeglądaj i ściągaj materiały, które wykorzystasz na lekcjach z Explore Treetops, między innymi testy i liczne materiały do kopiowania.

Pobierz plany wynikowe, rozkłady materiału, kryteria oceny i inne ważne dokumenty do opracowania planu pracy z tym kursem.
Zajrzyj też koniecznie na stronę dla nauczyciela. Znajdziesz tam interaktywne ćwiczenia, ćwiczenia wymowy, gry i testy, z których można korzystać na komputerze lub na tablicy interaktywnej.

Zajrzyj też do materiałów na stronie dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej. Śledź zmiany na tej stronie – będą pojawiać się nowości!

Materiały dla nauczyciela (Teacher's Power Pack)

Bogate zasoby dla nauczyciela pomagające w przygotowaniu atrakcyjnych i ciekawych lekcji: materiały do kopiowania, książki nauczyciela, nagrania.

Testy

Testy podsumowujące znajomość słownictwa i umiejętności z każdego rozdziału podręcznika oraz testy na koniec I i II semestru.

Plany wynikowe, rozkłady materiału, kryteria oceny

Szczegółowe dokumenty do wszystkich poziomów Explore Treetops potrzebne każdemu nauczycielowi do pracy z kursem.

DVD worksheets

Karty pracy do wykorzystania z nagraniami wideo dostępnymi na płycie dołączonej do Teacher's Power Pack.