Teaching Resources Learning Resources

Witamy na stronie kursu Gold Sparks poświęconej wyłącznie temu kursowi. Tu znajdziesz wszystko, co może się przydać nauczycielowi uczącemu z tego kursu. Przeglądaj i ściągaj materiały, które wykorzystasz na lekcjach z Gold Sparks, między innymi testy i liczne materiały do kopiowania.

Pobierz plany wynikowe, rozkłady materiału, kryteria oceny i inne ważne dokumenty do opracowania planu pracy z tym kursem.

Zajrzyj też koniecznie na stronę dla ucznia. Znajdziesz tam m.in. gry, piosenki i historyjki, z których można korzystać na komputerze lub na tablicy interaktywnej.

Zajrzyj też do materiałów na stronie dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej. Śledź zmiany na tej stronie – będą pojawiać się nowości!

Komunikacja z rodzicami

Listy do rodziców, które nauczyciel może edytować, dostosowując je do swoich potrzeb i przekazać rodzicom, gdy rozpoczyna pracę z kolejnym rozdziałem podręcznika.

Plany wynikowe, rozkłady materiału, kryteria oceny

Plany wynikowe, rozkłady materiału, kryteria oceny Dokumenty potrzebne każdemu nauczycielowi korzystającemu z kursu Gold Sparks.

Materiały dla nauczyciela (Teacher's Power Pack)

Bogate zasoby dla nauczyciela, między innymi dodatkowe lekcje i ćwiczenia, karty obrazkowe, karty do nauczania międzyprzedmiotowego, karty z historyjkami z podręcznika, nagrania audio.

Testy

Testy podsumowujące znajomość słownictwa i umiejętności z każdego rozdziału podręcznika oraz testy na koniec I i II semestru w wersjach dla dwóch grup.